Brother x Brother area. 18

Brother x Brother

Dnes jsou tu opět Bratříčci a jejich pornofilm. Eh! Pardon, to jsem si poplet s trochu jinou mangou. Takže… v téhle kapitole přivede konečně Souichirou Kanameho do filmového studia, kde na ně čeká zbytek filmového štábu. A také sponzor pochybných chutí a zálib pan Kouduki, jehož není snadné přesvědčil, aby pustil pár yenů. Jako obvykle přeji příjemné počtení. A protože se v předchozí anketě ukázalo, že je tahle manga vcelku čtená; rozhodl jsem se čtenářky i čtenáře, zaměstnat dalším hlasováním. Na výsledku téhle ankety vůbec nezáleží a je tu čistě pro vaše pobavení.

Vaše nejoblíbenější postava v manze Brother x Brother je...

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Comments
 • Jackie Decker 04/06/2016 at 20:30

  Děkuji moc za další krásný díl. Tak trochu jsem čekala že si Kouduki vybere Kanameho, ale že se s ním zná Miroku? A co měl znamenat ten Masatovo výrok o tom že jeho talent patří jen Ogimu? :D:D:D Já to děsně žeru 🙂

  • Dante (True One) 05/06/2016 at 10:15

   Nz. Jsme rádi, že se práce líbí a jsou čtivé. Ač za to patří asi největší díky samotnému autorovi. 🙂 Odpovědi na tvé otázky, se myslím vysvětlí v dalších kapitolách, ale zběžně ti odpovím už teď. 😉
   1) Miroku má být známý a často obsazovaný herec, zatímco Kouduki je podnikatel, který si kupuje všechno, co se mu líbí; takže je více než pravděpodobné, že se ti dva ve světě showbusinessu už někdy potkali.
   2) Co se týče Masata… Myslím, že tu došlo k nedorozumění. Akorát to tam hází režisérovi na hlavu, ať si situaci vyřeší, protože on se koupit nenechá.
   Pokud si vzpomínáš na předchozí kapitoly. Masato svého adoptivního otce nebral jako otce, ale viděl v něm něco úplně jiného. Shirakawa Kaoru je jeho posedlost. Podobně jako je Ogi posedlý filmem jehož remake točí. V tomhle se ti dva chápou a nezaprodali by se za peníze, protože ty pro ně nejsou prioritou.

 • Post a comment

  Threaded commenting powered by interconnect/it code.