Brother x Brother volume 3 END – area. 16

Brother x Brother

Další kapitola bratříčků je na světě! Čímž jsme úspěšně zakončili třetí díl série. Před námi leží ještě dlouhých deset kapitol, které snad budou příjemnou výzvou pro tento i příští rok. Tempo je bohužel pomalé, z části kvůli práci na více projektech, z části protože na tom pracují tři lidé ve volném čase. Další kapitoly má u sebe na čištění Temari-niichan, kterou opět skolil zápal plic a pobude si v nemocnici. Věřím, že vy i zbytek týmu, jí podobně jako já, přejete brzké uzdravení a spoustu chuti do práce. 😉 😀 Korekturu jako obvykle provedla vynikající Kanji-chan, o jejímž zdravotním stavu bohužel nemám žádné informace. Doufejme, ale že ji doprovází pevné zdraví a užije si tak spokojený zbytek prázdnin.

* Pro nedočkavé, kteří tu tím už párkrát spamovali – překlad k filmu K: Project jsem úspěšně dodělal a poslal na korekturu.

* Nahrána nová kapitola mangy 07-Ghost z dílny spřátelené skupiny Macabre Devils

Dante

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Comments
 • Elyurias_666 18/03/2016 at 21:02

  Budete pokračovať s prekladom tejto mangy???

  • Dante (True One) 20/03/2016 at 17:05

   Nevidím důvod, proč bychom nepokračovali. Zbylá dvě volume jsou na čištění. Bohužel mimo Temari-niichan tu není nikdo další, kdo by se této otravné práce (čištění mangy) chopil a tudíž všechny projekty (BxB, Kuroshitsuji, [switch] a CS) leží na jejích bedrech. V současné době vyšly kapitoly CS a hromadí se mi zde Kuroshitsuji, které čeká na korekturu od Kanji-chan, jež bojuje se seminární prací.

 • Post a comment

  Threaded commenting powered by interconnect/it code.