Crimson Spell – 33 a 34

Crimson Spell

Jak bylo slíbeno v chatu, přidáváme bleskově Crimson Spell a dokonce ne jednu, ale hned dvě kapitoly. Velké díky patří korektorce Kanji-chan, která to i přes komplikace s počítačem během jediného dne opravila a také Temari-niichan, jež se postarala o čištění 34. kapitoly a celkově teď bude čistit veškeré scany k mangám, které překládám. Jinými slovy své díky nesměřujte pouze mně za překlad, ale i ostatním, kteří na tom též odvedli kus práce. 🙂

Příběh pokračuje tam, kde přestal s kapitolou vydanou naposledy v listopadu. Princ Vald je společně s konzulem Limwrisem uvězněn v dimenzionální průrvě. Kde se konečně objeví i postava, na kterou bylo hodně lidí zvědavo ač už se mihla v předchozích dílech. Samozřejmě i Haviho skupina postoupila o krůček dál v pátrání a na pomoc jim přispěchal ještě další mág, který toho ví spoustu o minulosti.

Do konce volume zbývají dvě kapitoly a jedna bonusovka. Co se týče dalších kapitol, jež zatím vyšly pouze v japonských magazínech… Jak už to u Yamano-sensei bývá zvykem, vypadají kapitoly tak jak vypadají. Spousta nedodělků a snižující se počet stránek až to skoro působí jako omluvná sbírka od circlů, kteří to nestihly do Comiketu. Takže asi nemusím říkat, že po pátém volume překlad této mangy na chvíli položím. Stejně tu mám ještě další tři manga série, na nichž to chce pořádně zapracovat. A Yamano-sensei polovinu věcí klasicky předělá a překope s vydáním šestky, takže by to byla jen zbytečná práce navíc.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Comments
  • Makkina 12/01/2015 at 20:46

    Tahle manga je naprosto skvělá, díky za překlad a těším se na pokračování 🙂

  • Post a comment

    Threaded commenting powered by interconnect/it code.