Hromadná aktualizace č. 14

One-punch man
Technicky vzato poslední díl Vajíčka. Doufám, že se v budoucnu začne pracovat na další sérii, protože matroše je rozhodně dost. Originál vydá minimálně na další 2 série a předělávka se rozrůstá ještě o další části, takže bychom se v budoucnu vážně mohli dočkat. Zatím se musíte spokojit s OVA a se speciály, které se budou postupně objevovat. Navíc se letos dočkáme animované verze další mangy od ONE (autor One-punch mana), jejíž překlad si nemůžu nechat ujít.

Hunter x hunter
Gon nebyl schopen dodržet svůj slib Palm a tak ho čeká trest. Musí vzít Palm na rande a nejen něj čeká šokující překvapení.

Mushi
Tímto dílem nám končí druhá série Zoku shou a celkově se blížíme do finiše celé Mushi mangy. Příští týden (nebo ten poté) se můžete těšit ještě na film, který celou Ginkovu cestu uzavře.

Weiss kreuz
Další projekt s kterým končíme jsou Weissové. Sice je celá série vydaná, ale překládala se děsně dlouho, takže projde v budoucnu finální úpravou, která by ji měla sjednotit. Místo tohoto projektu se dočkáte hned dvou anime, které se budou střídat. Jsou jimi Zankyou no terror a Amagami brilliant park. Rozhodně se je na co těšit.

PS: Možná jste si všimli, ale počet anime v pravém sloupečku se snížil. Rozhodla jsem se tam nechat jen ta anime, na kterých se v současné době skutečně pracuje. Postupně se bude obsah měnit.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.