Hromadná aktualizace č. 16

Hunter x hunter

Poté, co se dozvěděli o Kaitově zajetí svými společníky se s ním Gon a Killua znovu setkávají. Bohužel to není setkání, jaké náš hnědovlasý hrdina v zeleném očekával.

Natsume yuujinchou

Další díl Natsumeho knihy přátel, kde se náš hrdina seznámí s místním bůžkem Tsuyukamim a s jehož jménem je to kapku složitější.

Mushishi movie
Ginko se k nám vrací tentokrát ve filmu, který zakončuje jeho dobrodružství. Žádné další řady ani nic takového nebude, protože jsme vyčerpali předlohu, která již skončila. Je možné, že se tu v budoucnu objeví ještě první řada, abychom to měli kompletní. Záleží to všechno na tom, jak se do toho bude Dantemu chtít.

Jormungand

V druhé sérii se k nám vrací zpátky Koko se svými bodyguardy. Tentokrát má v patách několik CIA frakcí, kterým jde každé o něco jiného. Očekávejte týdenní vydávání.

Space Dandy

Po nějakém tom roce tu máme další díl vesmírného frajera Dandyho. Tentokrát se se svou posádkou dostane na planetu, kde zuří válka mezi tílkaři a trenkaři. No a nebyli by to Dandy s Mňauem, kdyby se do toho neponořili víc, než je zdrávo.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.