Hromadná aktualizace č. 17

Hunter x hunter

Dalším dílem hunterů nás bude tentokrát provázet Přízračná skupina, která se vrátila do svého rodného města zatočit s chimérami, které se tam usadily. Bohužel vám nemohu říct, jestli bude příští týden další díl, protože zatím mi od Saie nic nepřišlo.

Natsume yuujinchou

Natsume se tentokrát setkává s novou sortou duchů. Už tu byli ti, kteří chtějí zpět své jméno nebo ti, co touží po vlastnictví Knihy přátel. Teď však na scénu přicházejí duchové, kteří chtějí od Natsumeho pomoci, protože do jejich lesa chodí exorcista a vyhání je z jejich domovů.

Jormungand

V tomto díle se dozvíme víc o minulosti R. Navíc se na scénu blíží Hex, která má v plánu všem přítomným řádně zatopit a to ať se jedná o Koko, nebo i jejího vlastního zaměstnavatele.

Amagi brilliant park

Vrací se k nám i Amagi brilliant park s druhým dílem, kde se dozvíme, co Kanie udělá se svou nově nabytou magickou silou a zda se rozhodne pomoci zaměstnancům lunaparku.

Yami shibai

A nakonec je tu novinka v podání Temného divadla aneb Děsivé příběhy z Japonska jak je ještě neznáte. Překlad tohohle kraťasu pro vás spáchala B-Kiddo a můžete se na něj těšit každý týden. Kvůli chybě se jedná o druhou sérii, ale to vůbec nevadí, protože jednotlivé díly na sebe nenavazují. Proto je úplně jedno, jakou sérií se překlad zahájí.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.