Hromadná aktualizace č. 18

Dokgo

Tentokrát začnu aktualizaci dost netradičně a to mangou. V tomhle případě spíš korejským webtoonem. Řekla jsem si, že už jsem dlouho nepřeložila žádnou mangu a tahle manhwa mě dost zaujala nejen svou kresbou, ale i příběhem.
Tak jsme si nad to s Orgezem a Ness sedli, a první díl spáchali. Doufáme, že by mohla vycházet po jednom díle každý týden. No a kromě Hlavního bosse se na web vrátí i manga High school of the dead. Chceme jí konečně dodělat, abychom se mohli věnovat i jiným projektům. Prozatím bude vycházet 1x měsíčně.
Pokud by se našel někdo, kdo by nám chtěl pomoct s čištěním nebo sazbou, tak mi napiště na mail kanda-hime@seznam.cz. Urychlíte tím celý vydávací proces a tak se dostane i na jiné mangy (D.Gray-man, Apocalypse no toride nebo Tate no yuusha no nariagari).
Jelikož webtoony povětšinou nemají klasická volume, tak je uměle vytvoříme. Balíčky ke stažení budou vždy po deseti dílech. Díly samotné ke stažení nebudou a budete si je moci přečíst jenom v čítárně v originálním webtoonovém formátu.

Natsume yuujinchou

Natsume se tentokrát vydává na stezku odvahy, kterou ve staré budově pořádá jeho třída. Samozřejmě, že se všechno zvrtne, protože v budově přebývá nadpřirozený nájemník. Konečně jsem dala dokopy všechny nezbytné kraviny a tak se od tohoto díle můžete těšit na encode v podobě hardsubu.

Jormungand

V druhém díle Tance s Undershaftem se do toho Hex naplno položí a Praha se změní v bojiště. Výsledek záleží jen na Renatovi, který se musí rozhodnout, jestli bude držet basu s Bookmanem nebo neposlechne rozkazy a pokusí se zachránit Koko s Jonahem.
Spáchala jsem karaoke k první sérii a Ioryogi už udělal i softsuby, takže si jí můžete dopřát v encodu. Karaoke k druhé sérii by měl udělat IshiNoKao, který je momentálně dost zaneprázdněný, takže softsub druhé řady jen tak nebude.

Yami shibai

Další temné divadlo se zabývá příběhem dívky, která navštíví doma svou bývalou spolužačku, kde se všechno zvrtne.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.