Hromadná aktualizace č. 22

Dokgo

Kang Hu zahajuje svůj plán na pomstu. Prvně ale potřebuje vědět víc o systému, který na škole vládne a tak poprvé skutečně ukáže, co v něm je.

Highschool of the dead

Jak jsme před měsícem slibovali, středoškoláci vs. zombíci jsou zpět. Tentokrát jsme si pro vás připravili extra kapitolu 1.5, která je součástí pátého volume, ale časově zapadá mezi první a druhou kapitolu. Z toho důvodu je teda zařazena do prvního volume. Díky tomu jsou ke stažení hned první tří volume. Čtvrté bude k dispozici společně s kapitolou 17.5, která tam časově spadá a bude k dispozici za dva týdny.

Amagi brilliant park

Tento díl se zaměřuje hodně na dynamiku mezi Kaniem a Sento. Kanie se plně ujal řízení parku a se zděšením zjišťuje, jak velký je jeho sekretářka poděs. Dokáže se vypořádat s problémy, které mu Sento způsobí?

Natsume yuujinchou

Natsume se setkává s člověkem, který byl v mládí rovněž schopný vidět duchy a démony, ale o svou schopnost jednoho dne přišel.

Jormungand

Pomalu, ale jistě nás tvůrci seznamu s životními příběhy Kočina týmu. Tentokrát je na řadě demoliční démon Wilee s nímž se dozvíme víc i o Lehmovi a tajemném Echovi. A od příštího týdne na nás čeká větší příběh, který zabere celé tři díly a nejspíš se v něm dozvíme víc o Kočině minulosti.

Yami shibai

Dnešní díl Temného divadla je dost podivný a kapku jsem ho nepobrala, ale budiž. Rodinka s mrňousem začnou mít starosti, když jejich synáček začne vidět neplatícího nájemníka jménem Nao.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.