Hromadná aktualizace č. 26

Dokgo

V tomto díle se vyhrotí Jong Kuova šikana dost nepěkným způsobem a Hu zjišťuje, že všechno nejspíš nepůjde podle jeho plánu. HSOD bohužel není a nejspíš ještě chvilku nebude, protože Orgeze postihl zánět duhovek a můžeme být vděční, že bude pravidelně dělat alespoň Dokgo.

Sekaiichi hatsukoi

Po milionu let jsem si vzpomněla, že jsem nedotáhla tenhle projekt úplně do konce, protože mi chybí jedno OVA a film. Proto jsem to alespoň částečně napravila a přeložila OVA č.2. Film zmáknu snad ještě tenhle rok. Co se týká celého projektu, pracuje se na opravách. Během léta snad výjde finální verze. Ještě vás budu informovat.

Natsume yuujinchou

Natsume se zase jednou potloukal tam, kde neměl a tak se stal obědí kletby. Nyanko-sensei mu poradí, aby si na pomoc přivoval jednoho z démonů v Knize přátel a tak se setkává s démonkou, která milovala jeho babičku Reiko.

Jormungand

V předposledním díle se dozvíme víc o Jonahově reakci na Kočin plán s kterým nesouhlasí. Na scénu se vrací i Bookman, kterého Koko povolala do Afriky.

Yami shibai

Tento díl temného divadla mi opět nedával moc smysl. Setkáte se v něm s nervózním kancelářským pracovníkem, který si píše deník.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.