Hromadná aktualizace č. 30

Dokgo

Jang Il Hanovo chování Hyuka vytočilo, takže se blíží další bitka u spalovny. Na scéně se taky objevuje další Hyukův dobrý kámoš.

HSOD

Poslední ze extra kapitol této mangy je na světě. Kvůli šílené kvalitě scanů s tím bylo práce jako na kostele a stejně je to dost o ničem. Od příště se tedy vracíme k vydávání regulérních kapitol z 5.volume. Kvůli kvalitě scanů budou díly vycházet s měsíčními rozestupy.

Berserk

Guts unesl kravku Farnese a síly temnot mu jdou po krku. Je to dost explicitní díl, takže nás konečně zavalili cenzurou. Už takhle mám problém rozdejchat chybějící bradavky, ale to, co provedli tentokrát… Doufám, že se na DVD a Blue-ray dočkáme i necenzurované verze, protože tady to bude stát rozhodně za to.

Mob psycho 100

Konečně se na televizních obrazovkách objevilo i zpracování další mangy od One, autora One-punch mana. Tentokrát se jedná o klučinu, co má neuskutečné paranormální schopnosti a absolutně asociální přístup. Sazbu jsem místy kapku odflákla, ale už jsem na to včera neměla nervy. Budu se pokoušet vydávat každý týden, ale na rozdíl od Berserka nic neslibuju.

One-punch man

Další speciál, tentokrát o Sonicovi a co dělal poté, co ho Saitama poprvé porazil. Musím říct, že to byl neobvyklá náhled na jeho postavu a pomohl mi ujasnit si některé věci. A Divo je děsně roztomilej. Příští týden bude Drrr, takže další speciál, tentokrát s Banem, bude až za 14 dní.

Zoku Natsume yuujinchou

Tentokrát se Natsume vydá s Natorim do lázeňského penzionu, jenže poklidný výlet se hodně rychle změní v boj s nadpřirozenými silami.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.