Hromadná aktualizace č. 31

Dokgo

Jang Il Han dostává pěknou nakládačku a s Hyukem uzavřou sázku. Pokud Hyuk sundá jednoho s Královských stráží, pomůže mu zbavit školu delikventů.

Berserk

Guts je varován na blížící se nebezpečí, proto se rozhodne navštívit Cascu, kterou zanechal v Rickertových rukách. A do ruin nedalekého města přijíždí inkvizitor, aby vymítil pohany.

Mob psycho 100

Moba se snaží naverbovat klub Telepatie, začíná pochybovat o svém mládí a Reigen ho opět namočí do pěkné šlamastiky. Tentokrát je čeká práce v soukromé dívčí akademii, kam se jde dostat pouze jako dívka.
Podle openingu začínám dost pochybovat o tom, kam se děj tohohle anime dostane. Od začátku jsem čekala, že skončíme bojem s Řádem Jizvy, ale jelikož je tam několik náznaků na děj kolem Posvátného stromu, začínám v tom mít chaos.

Hunter x hunter

Přízračná skupina se v Meteoropoli dostala do boje s chiméřími mravenci samozvané královny Zazan. Tak se také dozvíme víc o Feitanově schopnostech.

Durarara

Veškeré události do sebe konečně začínají zapadat a Ikebukuro se zase jednou ocitá v oku bouře. A zdá se, že Izaya tentokrát hodlá jen přihlížet bordelu, který způsobil někdo jiný.

Zoku Natsume yuujinchou

V tomto díle se trable přesunou na Natsumeho dvorek. Když najde na zahradě osamělé ptačí vajíčko, rozhodne se o něj postarat. Ale samozřejmě, že v Natsumeho případě to nemůže být normální vajíčko.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.