Hromadná aktualizace č. 33

Dokgo

Tento díl je spíš flashbackem na to, co se stalo mezi Park Hanem a Ko Seung Cheulem, jehož boj s Hyukem se blíží.

Meister

Kanda se nudila a courala po webu a narazila na novou, zajímavou manhwu, kterou by ráda přeložila a donutila Orgeze k její editaci. Sečteno podtrženo, přinášíme vám nový webtoon, který bude vycházet jednou za 14 dní.

Berserk

Guts se setká se starým známým a u Věže rozsudku to pomaličku začíná vřít. Jen mě vážně štve ta cenzura, protože Slanini uctívači bez příslušného nádobíčka… vážně to není ono.

Mob psycho 100

Jak už bylo vidět na konci minulého dílu, Ďolíček není kaput a rozhodl se pověsit na Moba. Dozvídáme se víc o Shigeově bratrovi a na scéně se objevují delikventi ze Solné, kteří chtějí využít klubu Kulturistiky k tomu, aby sejmuli konkurenci z Octové.

Durarara

V tomto díle Drrr!! se seznámíme víc s Akane. Konflikt mezi Toramaru a Dollars začíná gradovat a Izaya očividně není tak nestraným svědkem, jak se zprvu zdálo.

Zoku Natsume yuujinchou

Natsume se setkává s dívkou z vedlejší třídy, která kreslí po okolí záhadné magické kruhy a pomoc u něj vyhledá i mocný duch s podivným zjevem.

Chihayafuru

A nakonec jsem po milionu let dodělala OVA k Chihayafuru, čímž jsem udělala za tímto projektem definitivní tečku. Doufám, že jsem se strefila se stylem překladu, protože jsem byla moc líná na to, shlédnout předchozí dvě série. Toto OVA navazuje přímo na konec 2. řady.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.