Hromadná aktualizace č. 36

Dokgo

Hyuk je konečně konfrontován Park Hanem, ale věci nejdou tak, jak předpokládal. S Orgezem se vážně tlemíme tomu, jak si všichni myslej, že krále Dokda sejmou jednou ranou.

Berserk

S týdením zpožděním je tu další díl Berserka, kde uvidíte osvobozování Cascy a kde na hrdiny čeká nejedno překvapení.
Taky chci upozornit, že občas něco zpětně pozměním v titulcích a na web tedy neustále nahrávám nové verze. Pokud plánujete, že si můj překlad uložíte na disku, tak doporučuju po skončení série stáhnout celej batch nebo softsuby, které budou jakmile se objeví verze bez cenzury.
Btw… Bylo potvrzeno, že tato série bude mít jenom 12 dílů. Osobně z toho mám spíš smíšené pocity. Začátek nebyl nic moc, ale teď se to krásně rozjíždí a je škoda, že to dokončením tohoto arcu zase utnou. Budu se modlit za další sérii.

Mob psycho 100

Tento díl se zase motá převážně kolem Ritsua, který konečně získal paranormální schopnosti, ale rozhodl se je využívat naprosto rozdílně od svého bratra. A od příštího dílu se můžete těšit na spoustu akce, protože se blíží vyvrcholení tohoto arcu.
Opět upozorňuji, že stejně jako u Berserka tu sem tam něco poupravím. U tohoto projektu je toho ale výrazně méně. Přesto se na webu nachází už asi 3. verze. Takže pro skladové účely doporučuji stáhnout konečný batch nebo hardsuby, které by se mohly objevit během 14 dní.

One-punch man

Pro zatím sem dávám poslední díl Vajíčka. Tentokrát se staneme svědky neočekávané vraždy na výletě pro všechny hrdiny, kteří bojovali s mimozemšťany. Co se týká druhé série… Prý bude, ale ještě nebylo řečeno kdy. Osobně bych to viděla až na léto příštího roku.

Amagi brilliant park

Po jedenácti aktualizacích tu je další díl Amagiho lunaparku. Tentokrát řeší nedostatek lidí a snaží se sehnat nové zaměstnance.

Zoku Natsume yuujinchou

A nakonec Natsume, který na bleším trhu získal podivný obraz.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.