Hromadná aktualizace č. 8

One-punch man
Se Štědrým dnem přichází i nadílka anime v čele s dalším dílem Vejce a Toasteru. Tento díl řeší Saitamovu hrdinskou aktivitu, znovu se setkáme s moderním nindžou a hrdinové z kategorie A příjdou vyšetřovat Město Z. S překladem se blížím ke konci, už jen tři díly.

Spice and wolf
U Horo začínáme další delší arc, který se s námi potáhne až do konce série. Na Lawrence čeká zajímavé setkání, zatímco se snaží najít vodítka k cestě na sever. Akorát dneska se dodělal zbytek série, takže do konce roku bude hotovo.

Mushi
Vrací se k nám i Ginko, ale popravdě řečeno si vůbec nepamatuju o čem ten díl byl 😀 Mám tu další dva díly, ale IshiNoKao je na dovče, takže se nám to trochu popotáhne.

Ai no kusabi
A pro yaoistky tu mám ještě dárek v podobě celé mini série Ai no kusabi. Některé toto anime znají již z dřívějšího spracování nebo novely. Jen je škoda, že studiu došly peníze a tak byla zanimovaná jen třetina původně plánovaného počtu dílů. Pořád můžeme doufat, že to v budoucnu někdo dodělá. Ale rozhodně se nemusíte bát, akce boy x boy je tu dost.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Comments
 • Dante (True One) 25/12/2015 at 06:14

  Kanda: Jen taková menší technická k Mushishimu. Nezapomněla jsi nahrát titulky pro pátý díl? Nebo jsi jen dala špatný screen? Chápu, že Ishi odjel na dovolenou a nebudou chvíli softsuby. Nicméně obrázek ve výběru je z pátého dílu Pramínek světla a v seznamu přibyl jen čtvrtý díl Skrytá zátoka. 😀

  • Kanda-hime 25/12/2015 at 21:55

   Opraveno. A už jsem si i vzpomněla o čem to bylo 😀

 • Post a comment

  Threaded commenting powered by interconnect/it code.