Nábor

Zdravím, tady Orgez (a Kanda). Po nějaké době jsem tak nějak zase aktivnější a rozhodl jsem se spolu s Kandou pustit do pár projektů. Má to ale háček, krom Dokgo a HSOD se nehodlám pouštět do ničeho dalšího. A bohužel tu máme pár mang, které tu lidově řečeno hnijou a jsou prostě nedodělaný (a já – Kanda – se mám v plánu pustit do nových).


Mangy, co mám víceméně na starost já (Orgez):

Yamada – jeden velký otazník. Manga, na kterou se vás většina ptá a nikdo neví, jestli se vůbec někdy dodělá. Má konečná odpověď je, že se mi do ní vůbec nechce. A Kandě taktéž ne.
Yankee – u téhle mangy bylo v plánu, že se celá předělá a dopřeloží. Dá se říct, že je u ní stejný problém jako u Yamady.
World Gaze Clips – tady se ani nemá cenu rozepisovat. Prostě neexistuje anglický překlad, takže potřebujeme jpn překladatele, editora a korektora.
D. Gray-man – zde to vypadá už nadějněji. Přesněji, mohl bych se do ní po HSOD pustit, ALE! Kanda má v plánu spoustu jiných projektů, takže by nám bodl editor.


Taktéž se přidám k lanaření nové krve do týmu, ač jsem o pomoc psal už v minulém příspěvku. Takže nazdar všichni, tady Dante. U mých projektů jde především o čištění stránek, kterých je fakt hodně. Překlad a sazbu si dělám v zásadě sám, protože mi to tak vyhovuje. A na korekturu mám v současné době hned dvě slečny. (Aspoň doufám, že budou obě v následujících měsících aktivní.) Tudíž bych rád najal nějakou pomoc pro Temari, ať na to na všechno není chudák sama a neshoří jí z toho notebook. Jedná se tedy o mangy:

Brother x Brother – tohle je projekt, který bych v dohledné době už opravdu rád dodělal. Protože to původně měla být náhrada za CS, které mezitím už začalo opět vycházet. Tři volume jsou vydaná. Čtvrté čistí Temari a ještě je třeba pohnout s finálním pátým.
Crimson Spell – projekt převzatý po ladymanson, ve kterém jsme se dostali až za hranici manga svazků a vstoupili do zóny skenů z měsíčníků. Samotná autorka tohohle yaoi slibuje, že by série měla brzy skončit, takže by to mohl být další hotový projekt. Každopádně je třeba dočistit asi deset kapitol, které jsou naštěstí velmi krátké. ALE! Ve chvíli, kdy vyjde šesté volume, čeká nás celá práce znovu a ještě v horším podání. Nemluvě o tom, že by nebylo na škodu opravit fonty a dočistit pořádně stránky u prvních tří svazků. Takže tady by asi ani nevadil editor, který by přepsal původní texty novými fonty.
Kuroshitsuji – manga kvůli níž se ke mně Temari-niichan hlásila a kterou bych jí rád přenechal jako stálou práci, od níž by ji nic dalšího nevyrušovalo. U prvních čtyř volume je třeba opravit pár fontů a drobností, ale to myslím v klidu zvládnu sám. Protože to příliš nehoří.
[switch] – dlouhý převzatý projekt, který je třeba dodělat. A kvůli němuž se mi naopak hlásila korektorka Kanji-chan. Vydaných máme pět volume a další osm nás čeká. Naštěstí zde není třeba nic opravovat, ale je třeba čistit a čistit. Od šestého volume máme připravené originální skeny a ty je třeba opravdu dobře vyfiltrovat a srovnat na nich barvy. Což je zdlouhavá a otravná práce. Tudíž hledám někoho opravdu se silnými masochistickými sklony.

[table “236” not found /]

Pokud si věříte a toužíte se podílet na překladu či korektuře, pište na kanda-hime@seznam.cz

Pokud chcete editovat pak test je ZDE a posílejte ho na org717@gmail.com

Sazeč nechť se ozve na org717@gmail.com
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.