Nové mangy

Zdravím všechny! Jsem nová překladatelka Suzu. ヾ(^∇^)
Někteří mě možná znáte z Kočičího doupěte?
A kdo ne, tak vás teď nejspíš zklamu, protože překládám převážně yaoi a romantiku. ¯\_(ツ)_/¯ (Takže vlastně druhej Dante – citace Kandy. :D)
Ale nemusíte zoufat, plánuje se jedno shounenko, ale edituje to Orgi a ani jeden nejsme pilné včeličky, takže kdo ví, kdy se do toho pustíme. 😀 😀

Teď k mangám, co přináším. Na NEx jsem nahrála své rozdělané projekty – 19 Tian (shounen ai), Woori (josei) a několik oneshotů – všechny jsou shounen ai.
Další se objeví později, protože je potřebuju předělat nebo dořešit technické záležitosti.

tian
vztah
yaoi

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Comments
 • Lepid 04/08/2016 at 15:29

  No, zatím jsem odsud četl jen jednu mangu, takže to ode mě asi nebude mít takovou váhu, ale vítej, určitě tu někdo ocení i slaďárny. Přeji aby ti práce šla pěkně od ruky a měla tady s námi co nejméně starostí a celkovou pohodu. Perun s vámi

  • Suzu 04/08/2016 at 22:45

   Děkuju za milé přivítání! 🙂 A akční shounenko by sis přečetl, nebo jen anime?

 • Lepid 05/08/2016 at 07:20

  No, řekl bych že spíše jenom anime, celkově mám za sebou jen 4 mangy a oslovila mě jen jediná a to jen prvních pár kapitol a co se konce týče škoda mluvit. Každopádně se vyprdni na to překládat něco pro mě a překládej to co tě baví. Byla by škoda kdybys zanevřela na něco co děláš (snad ráda) jen kvůli tomu že se pokusíš vytvořit jednoho nového čtenáře přes projekt který tě nijak neuspokojuje.

  • Suzu 05/08/2016 at 07:49

   Haha, přes shánění nových čtenářů jsem se za ty roky už dostala. 😀 Jenom mě zajímal tvůj postoj, jakožto nečtenáře, k mangám, které by se ti potenciálně trefily do vkusu. 🙂 (Akčňárna je jen můj tip.)
   A shounenka mě baví, ale bohužel většina mých lásek má nad sto dílů a na to nemám dost trpělivosti. 😀

 • Post a comment

  Threaded commenting powered by interconnect/it code.