Sekai no Yami Zukan 12+13 END

Sekai no yami zukan

Poslední dva díly Temné kroniky. Yamada bude v neděli.

A nezapomeňte podepsat petici ohledně cz překladů na Crunchyrollu. Nikdo netuší, co se bude příští rok dít, takže i tohle by mohla být cesta.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Comments
 • Návštěvník_176 04/12/2017 at 20:41

  Což podepsání petice problém není. Otázkou je, jestli si pak všichni podepsaní skutečně založí na Crunchy účet a budou ochotni platit měsíční poplatky. Plus taky jaké nároky má Chrunchy na kvalitu překladů a kdo bude ty překlady vytvářet a kontrolovat? Typičtí čeští fansubeři (ještě školou povinní) asi ne.

 • Guma 18/12/2017 at 04:30

  Návětšvník_176: Větší problém jsou přemrštěné ceny, jako dát za pár dílů anime 50 dolarů, to vymyslela ale hodně chytrá hlava. Si představ vysolit 50 dolarů za pár dílu zvlášť když to anime má třeba 200 dílů a víc. Klidně bych měsíční poplatek dal, ale museli by splnit 2 podmínky:
  1) mít u anime cz titulky
  2) mít možnost to stáhnout

  Což je podle mě nemožné a podle mě na nás hodí bobek, dokud ty dvě podmínky nebudou, tak prostě budu sosat jinde a složitě shánět na to titulky (u 99% skupin jsou sice externí titulky, ale co si překladatelé moc neuvědomují je to, že ty verze na jejich titulky prakticky neexistují, když jsem jednoho překladatele na to upozornil, tak jeho odpovědí bylo, že si to mám přečasovat sám na verze co jsou, je to smutné, že u většiny překladatelů je politika: přeložil jsem titulky a víc mě nezajímá, přečasujte si to sami).

 • Orgez 18/12/2017 at 10:30

  Guma: Stahovat to nikdy nepůjde. A proč to chcete tak stahovat? Jako jo, přestane fungovat net… Možností jak si to stáhnout pro svoje účely je na netu spousta stačí hledat.

  A to ohledně těch cen (copy pasta z chatu)

  wtf?! A proč jako koukáš na bluray disky? Je pochopitelný že tě bluray vyjde na tolik ještě když je to PRE ORDER. Za normálních okolností je cena poloviční + proč kupovat dvd a bluray? Crunchy je předevšim o streamu který vyjde na cca 150kč měsíčně. A vzhledem k tomu kolik mají sérií (přes 850) tak je to to prakticky zadara.

  + přečasovávání je jednoduché a trvá pár minut.

 • Post a comment

  Threaded commenting powered by interconnect/it code.