Tento týden ve znamení oprav

Přesně tak. Tento týden byl skutečně ve znamení oprav. Orgez se nudil a opravil nám pár banerů, zaplatil a zprovoznil starý chat (to jste si asi všimli) a ke všemu pracuje na provoznění nefunkčních linků a na odkazových ikonách. Z mé strany jsem se pustila do druhých oprav Itsuka Tenma no Kuro Usagi a Weiss Kreuz.

Teď pár odpovědí. Dost často se ptáte, jak to vidíme s překladem druhé série Ao no Exorcist. Překlad plánujeme, ale musí se nám vrátit Kanda. Ještě než přeložíme druhou sérii má maličkost projede první sérii a pak se vrhneme šupem na druhou. Předpokládám, že až se vrátí Kanda, bude pokračovat v překladu Driffters.

Na závěr jsme se rozhodli s Kandou probrat otázku adfly a povinných registrací. Ale protože tohle závisí především na její vůli, nečekejte nic světoborného.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Comments
 • Dante (BMDS) 22/01/2017 at 12:58

  Jen malá technická nebo spíš věc, kterou byste měli vzít určitě v úvahu. (Tím se vám do toho nechci nijak montovat, ale taky jsem si to hned neuvědomil, když jsem příspěvek četl poprvé.) !! VŠECHNY titulky na NEx mají v nastavení zaškrtnuto „Permission – Registered Users Only“, což znamená, že je smějí stáhnout pouze registrovaní lidé. V případě, že by se povinné registrace zcela zrušily, musely by se nějak vyřešit i titulky. A nejsem si jist, jestli u nich jdou permice změnit nějak hromadně, protože měnit to ručně po jednom, by bylo na sebevraždu. (Dneska jsem nahrával Natsumeho a to je soubor s pořadovým číslem 1804.)
  Takže mimo kompletního přepsání veškerých odkazů na stažení hardsubů/softsubů, v případě zrušení Ad.fly, byste museli udělat i něco s titulky. 😉

  • Orgez 28/01/2017 at 00:05

   Vim o tom a teoreticky jde udělat změny skrze databázy, ale ještě to musim víc prostudovat.
   EDIT: Koukal jsem se na to a po exportování databáze do csv a editace v excelu by to mělo jít normálně importovat zpátky.

   • Kanda-hime 02/02/2017 at 22:12

    A taky se budou muset upravit všechny existující tabulky, protože se zobrazují jen přihlášeným uživatelům. Takže žádné přihlášení=žádné stahování.

    • Dante (BDMS) 03/02/2017 at 10:43

     Jo, pravda. To máte na každé stránce s projektem ještě ty tagy „hide“

 • Post a comment

  Threaded commenting powered by interconnect/it code.