Yae no Sakura 36


Jsem tu zpět s Jaeinou třešní. Minulý týden byla menší pauza, protože jsem řešil nějaké offline resty z loňského roku. Do konce zbývá 14 dílů, což je 14 týdnů. To nyní jak počítám zrovna vychází na začátek mé dovolené (opět v Japonsku už po 9.). Takže snad to dobře vyjde a seriál dokončím včas. Mám nachystaný 1. díl 99.9 Keiji Senmon Bengoshi. Přemýšlel jsem, jestli ho sem mám dát na Silvestra. Nakonec jsem to zamítl. Normálně sem skoro nikdy sem nic nepíšu, jen jsem se dnes prostě trochu opil sake (nihonšú) a rád bych, aby jste mi napsali, co se vám líbí, případně nelíbí na mých překladech. Jestli mám vůbec pokračovat. Tento seriál určitě dokončím. Možná jste si všimli, že jsem zakázal like/unlike u mých příspěvků. Bylo to proto, že jeden-dva možná tři lidi, kteří si stáhnou titulky dají like. Jenže nevím proč byli tam i nějaké dislike… Třeba proto, že někdo byl naštvaný, že nevyšlo jeho anime, na který se těšil, za což já nemůžu, nebo kvůli něčemu jinému. Jenže mě to demotivuje. Proto, komu se nelíbí či líbí moje překlady, ať napíše proč. Děkuji za podporu.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Comments
 • Kridlisko 15/01/2019 at 23:19

  Čau Ishi,
  už roky jsem tu nepsal, už ta komunita není co bývala, stejně chodím sem na ty tvé překlady k doramě Yae no Sakura, takže ti za ně děkuji a jsem rád, že to máš v plánu zdárně dokončit.

  S tvým překladem jsem spokojen, drobný problém mi dělá nemožnost nastavit velikost titulek v KMPlayeru, jelikož to sleduju z relativní dálky, z postele, takže jsou malé a na čtení trošku komplikované, ale co už, snažím se. 😀 I tak si překlad užívám. Ještě jednou díky, ať se v budoucnu daří a náležitě užiješ opětovné shledání s Japonskem.

  • IshiNoKao 20/01/2019 at 16:22

   Ahoj, díky za pochvalu a za připomínky. Trošku jsem to upravil. Snad to bude čitelnější. 🙂

 • Post a comment

  Threaded commenting powered by interconnect/it code.