Změny!

Po dlouhé době se u nás bude něco měnit a tentokrát ne dobrovolně. Nevím kolik lidí to zaregistrovalo, ale byla schválena CETA, což je zakamuflovaná ACTA. Většina z vás určitě ví, o co jde. Z toho důvodu rušíme encody a od teď budou k dispozici jen samostatné titulky. Bude to chvíli trvat, ale ke všem titulům nahraji i fonty + napíši návod pro ty méně zdatné. Chtěla jsem tu encody ještě chvíli nechat, abyste si mohli udělat popřípadě zálohu, ale Orgez byl až moc pilný a začal s celkovou likvidací.
Kvůli tomu budu muset zlikvidovat nějaké starší projekty, které byly dostupné pouze v encodové verzi, protože titulky jsou už dávno v háji. Poté sem vypíši seznam toho, co jsem byla nucena smazat.


Smazány byly tyto projekty: Mirai nikki OVA a Yami shibai 2.
Anime projekty Pupa a Senyuu jsou momentálně bez titulků, ale do konce týdne úterý budou nahrány. V sérii Natsumeho je chaos, protože Dante nahrával titulky se špatným formátem názvů, takže se k nim teď nedostanete. Do konce týdne to bude napraveno. Plus chybí nám titulky k posledním 4 dílům od 5. série Natsumeho, takže pokud je někdo má, dejte prosím vědět.


Z manga projektů jsme smazali tato díla: D.Gray-man, Meister, World gaze clip a oneshot Warui ko.
V manga sekci je teď dost bugr, ale pokusím se to dát co nejdříve do pořádku. Dobou zprávou je, že jsem se s Orgezem domluvili a budeme pokračovat v manze Crimson spell.


Další změnou je zrušení uživatelských účtů. To s výše zmíněnou věcí vůbec nesouvisí, jde tu o to, že vás je příliš, žerete nám moc dat a poskytoval se vztekal, takže asi tak nějak.

Chcete přidat do titulků i překlady op a ed?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.