Brother x Brother area. 17

Brother x Brother

Pondělní dopoledne přináší novou kapitolu Bratříčků, na které se tu několik nedočkavých jedinců velmi těšilo. Natáčení filmu „Hikari to Kage no Younetsu“ se blíží do finále, avšak náročný režisér Ogi chce natočit ještě několik doplňujících scén, včetně stínohry v níž má tančit nalíčený Kaname-san. Jak se k tomu mladý muž s posttraumatickou stresovou poruchou postaví a hlavně kde na to štáb vezme peníze, se dozvíte na následujících stránkách mangy! A ani tentokrát samozřejmě nechybí barevný přebal a souhrn předchozího děje.

Manga aktualizace pro příští týden zůstává zatím ve hvězdách, jelikož Temari opět začalo šprtací období a já úspěšně zdělal vše, co mi poslala. Tudíž mám v zásobě k vydání pouze tři kapitoly a žádnou jistotu nebo tušení, kdy dostanu další vyčištěné materiály pro sazbu. V tuto chvíli tedy počítám s vydáním Komorníka až k datu 23. května, abych měl čas vyčistit případně něco sám.

PS: Sai, pro neznalce – překladatel Hunter x hunter – má zánět spojivek. Antibiotika má ještě na týden a zkouškové za dveřmi, tak buďte trpěliví.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Comments
 • Jackie Decker 16/05/2016 at 11:36

  Chci poděkovat za novou kapitolu této. Velmi se mi celá série líbí a opravdu jsem se těšila. Rovněž se těším i na další pokračování. Děkuji za vaši práci.

  • Dante (True One) 16/05/2016 at 16:06

   Nz. Jsem rád, že to lidé čtou a vydrží počkat, než aby hledali speedsub alternativu pochybné kvality. A doufám, že letos tenhle projekt už konečně dokončíme. Přeci jen jsem počítal, že bude rychle z krku.

   • Jackie Decker 22/05/2016 at 07:40

    No jo, zas ono to není kolikrát tak jednoduché, jak bychom chtěli. Budu držet palce, ať se dál už jenom daří 🙂

 • Post a comment

  Threaded commenting powered by interconnect/it code.