Hromadná aktualizace č. 21

Dokgo

Hu se konečně dostává do opravdu prekérní situace, protože se nedokáže ovládat tak dokonale, jak si myslel. Navíc se dozvíme i něco málo o jeho minulosti. Orgez se činil a tak se možná už příští týden dočkáte nové kapitoly k Highschool of the dead.

One-punch man

Neporazitelný Saitama se k nám vrací v dalším ze svých dobrodružství. Tentokrát se dozvíme něco o jeho začátcích a jak přišel ke svému kostýmu. Na jeho další trampoty se můžete těšit ve speciálech, které by se měly začít objevovat na začátku příštího měsíce.

Natsume yuujinchou

Na školním výletě potká Natsume malého lišáčka, kterého šikanují další démoni žijící v jeho okolí. Natsume je první, kdo o něj projevil strach a tak se na něj upne.

Jormungand

Jednotka SR zahájila svůj útok na Hekmatyarovic sourozence. Kasperova jednotka se o své útočníky postarala, teď je řada na Kočině týmu. A jaký má vůbec Hino plán?

Yami shibai

Jedna středoškolačka je zamilovaná do svého senpaie, který o ní však nejeví žádný zájem. Když se pak dozví o skříňkách, které plní přání, ani na chvíli neváhá. Nečekala však, jak se to celé zvrtne.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Comments