Hromadná aktualizace č. 29

Dokgo

Sung Han se chce Hyukovi pomstít tím, že na něj zavolá týpka, který se po něm sháněl, zatímco mu na záda začíná dejchat policie.

A love supreme

Jako omluvu za pauzu ve vydávání HSOD jsme si pro vás s Orgezem připravili yuri doujin k páru Jajoi x Šion z Psycho-passu. Bylo na tom velice málo práce, což je přesný opak HSOD, kde je práce jak na kostele.

Berserk

Tento díl Berserka je dost nuda, ale kvůli ději je to nezbytné. Fakt jsem u překladu umírala a přítomnost mnou nenáviděné Farnese tomu fakt nepřidala.

One-punch man

Speciál č.2 se motá kolem Genose, který se zaplete do problémů a snaží se z nich vymluvit. Ukáže se, že mluvení fakt není jeho přednost.

Durarara!!x2 Shou

Po roce se k nám vrací Drrr! Přiznám se, že jsem na něj totálně zapomněla… Ale teď to hodlám napravit a konečně tuhle sérii dopatlat. Tenhle díl je totálně vtipnej, protože Shizuo je strašnej troll. Od příštího týdne se bude Drrr střídat ve vydávání s One-punch manem.

Zoku Natsume yuujinchou

Další z Natsumeho normálních dní, který se zvrtne. Začalo to obyčejnou koulovačkou s Nyanko-senseiem a skončilo to honbou na zlý přízrak. Hardsuby už jsou hotové.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.