Hromadná aktualizace č. 35

Dokgo

Bitka mezi Kang Hyukem a Ko Seung Cheulem konečně začala. Co se týká manhwy Meister, ještě nějakou dobu nebude. Tentokrát není vina na naší straně. V eng je sice přeložen prolog + 1.kapitola, ale už skoro měsíc nevyšel žádný nový díl. Z toho důvodu čekáme jestli to náhodou nedropnou.

Berserk

Guts se konečně shledal s Cascou, aby byli zase rozděleni. Farnese hrabe, Serpico dělá hovadiny a v Albionu se děje něco horšího, než kdokoliv čekal.

Mob psycho 100

Tento díl se zaměřuje převážně na Mobova brášku Ritsua, který to ve stínu svého bratra nemá lehké, a ze všeho nejvíc touží alespoň po zlomku schopností svého bratra.

Hunter x hunter

Gon s Killuou se infiltrovali do země mravenčích chimér a nyní vyčkávají na příhodnou chvíli zaútočit. Když ale vidí co se tam děje, musí se rozhodnout jestli se držet příkazů, nebo zachránit co nejvíc životů.

Durarara

Boj Kadota vs Chikage začal. Zabijácké duo se plíží ve stínech připravené dokončit svou misi, zatímco Awakusu konečně získalo zpátky svoji slečinku. Shizuo kazí Izayovi plány a Mikado se ze všech sil snaží zachránit Dollars.

Zoku Natsume yuujinchou

Natsume a jeho kamarádi se vydávají na soustředění. V jezírku u domu natrefí na mořskou pannu, která má pohnutou minulost s majitelkou hostince.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.