Krátké pozastavení Danteho manga projektů

Dante leaving

Vím, že vám touto zprávou neudělám radost, ale raději ji oznamuji už teď, ať nejste v neděli zbytečně zklamaní. Manga projekty: Crimson Spell, Brother x Brother a Kuroshitsuji, jsou prozatím krátkodobě pozastaveny (podle slovníku Akihabary částečně přeloženy a ukončeny), protože odcházím ze skupiny. V překladech však budu i nadále pokračovat, akorát pod vlastním fansub projektem (neboli sám za sebe). Anime Zoku Natsume Yuujinchou bude dovydáno normálně tady pod skupinou NEx. Leč jeho další série už ponesou v hlavičce jiné jméno a budou primárně vystaveny na mém webu. (Jejich sdílení ještě prodiskutuji se zbytkem skupiny, ale osobně nejsem nijak proti.) Důvody mého rozhodnutí jsou převážně osobního rázu a vycházejí také z real life. Řeším teď zdravotní, rodinné i finanční problémy a mimo krátkodobého oddechu od všeho, potřebuji prostě změnit prostředí a najít vnitřní klid jinde.

Manga projekty Crimson Spell, Brother x Brother, Kuroshitsuji a ani opomíjený a pozastavený [switch], tímto rozhodně definitivně nekončí. K jejich překladu se v následujícím měsíci opět aktivně vrátím a ač je budu vydávat sám za sebe a primárně na vlastní webu, budou ke čtení a stažení samozřejmě i tady na NEx, kde se s jejich překladem prvotně začínalo. Následující týden až dva se tedy budu převážně zabývat osobními věcmi, sestavováním nového webu a dodělávám restů tady na NEx. Prozatím se tedy loučím (ač se určitě ještě uvidíme) a hned jak budu mít vše připravené, dám vám vědět adresu na svůj web a předám sem ke sdílení nové manga kapitoly.

Dante 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Comments
 • Rajce 23/08/2016 at 21:58

  Je smutné že od NEx odcházíš ale uklidňuje mě že budeš pokračovat v překladech i nadále, přeji ti ať se ti tvé problémy co nejrychleji a nejlépe vyřeší 🙂

  • Dante (True One) 23/08/2016 at 23:38

   Děkuju za přání. Také doufám, že se vše nakonec úspěšně vyřeší. Hlavně to zdraví, protože bez něj to v životě moc dobře nejde. Zatím zvládám fungovat s pomocí prášků, ale na nástup do práce to ještě není, od čehož se odvíjí i další potíže. A protože to má teď se zdravím bídné i má přítelkyně, není to tady zrovna nejveselejší. Proto ani nechci s překlady přestávat a připravovat se tak o jednu z mála radostí v životě, jen je prostě čas na změnu.

 • Post a comment

  Threaded commenting powered by interconnect/it code.