Hromadná aktualizace č. 45

Dokgo
Blížíme se do poloviny dalšího „volume“ a Kang Hu se pustil do boje s Královskou stráží. Doufám, že budeme pokračovat v týdenních aktualizacích.

Ani ni tsukeru
Abych se dostala zpátky do formy, začala jsem překládat dvě naprosto odlišná anime s krátkými díly. Prvním z nich je Můj brácha je prostě nevyléčitelnej! Toto anime sleduje osudy dvou sourozenců, kteří by nemohli být víc odlišní.

Sekai no yami zukan
A pak je tu projekt, který je velice podobný Yami shibai. Jedná se o krátké strašidelné historky s divnou grafikou, takže komu se líbí Temné divadlo apod., mělo by se mu líbit i tohle.

Po tak dlouhém návratu jsem počítala s větší náloží, ale bohužel jsem zapomněla jak dlouho trvá celé oběhové kolečko. Nebudu vám tu slibovat týdenní aktualizace, místo toho se vrátím k vydávání po dílech. Aktualizace by tedy měly být častější. Kromě těchto dvou krátkých anime se teď zaměřím na dokončení Drifters a Yamady. Také bych chtěla konečně dodělat opravu první série Shingeki no kyojin, abych mohla dopřeložit Kuinaky sentaku, speciály a konečně se pustit do další série. Ničeho jiného (možná až na nějaké to OVA nebo film) se vám ode mě v dohledné době nedostane.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.