Hromadná aktualizace č. 44

Dokgo
Kang Hu se jde střetnout s prvními členy Královské stráže, jenže nic nejde tak, jak očekával.

Drifters
Po dlouhé době je tu další díl Cestovatelů. Naše trio odchytilo blonďatou čarodějku, která jim poví více o situaci, ve které se oni i celý tento svět nachází. Nobunaga rozjíždí odvážný plán a elfové vyhledají pomoc.

Yamada-kun
Do nově „znovuotevřeného“ klubu, který zkoumá nadpřirozeno se vetřela holka, která miluje cokoliv podivného. Samozřejmě, že tahle situace pro naše hrdiny představuje problém, ale nějak se s tím už musí popasovat. IshiNoKao navíc mákl a vytvořil pro vás hardsuby.

Under the dog
Tohle OVA mi tu leží už od Olympiády a nějak se na něj zapomnělo, takže to teď napravuji. Jedná se o akční věcičku u které by mi fakt nevadilo, kdyby se objevila v delším podání. K dispozici jsou titulky i softsub.

Shigatsu wa Kimi no Uso
Navíc bych do týmu ráda uvítala novou překladatelku Aki, která si vzala na paškál anime s názvem Tvá dubnová lež. Je to středoškolská komedie, která se místy zvrtává v drama. Není to můj šálek kafe, ale zhltla jsem to celé najednou.

Jak už psal Orgez, můj offline život je teď jeden velkej cirkus, který neskončí minimálně do začátku června. Přesto se pokusím úplně nevysadit, jako v posledních měsících. Hlavně proto, že tento týden začíná vycházet můj ústřední projekt Shingeki no kyojin 2. Minimálně u tohoto anime se pokusím vydávat titulky pravidelně. Mezitím také předělávám překlad první série, protože s časem se objevilo pár nesrovnalostí, chybek atd. Zatím je k dispozici stará verze a o umístění té nové vás budu ještě informovat.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.