Yamada-kun to 7-nin no Majo 08

Yamada-kun

Na světě je další díl Yamady, kde se dostáváme k další čarodějce a problémům, které sebou přináší. Také bych chtěla oznámit, že celá série je přeložená a čeká u Yoshino na korekturu. Co se OVA týče, nejradši bych je nepřekládala, protože je to jeden velkej filler a anglický titulky stojej za sterou belu. Co myslíte? Anketa poběží celý týden.
Také bych ráda oznámila plány za zimní sezóny 2018. Odhlasovali jste si, že chcete překlad Overlorda 2 a překlad bude. První díl jsem už viděla a docela se děsím těch fillerů, co jsem tam viděla, protože nemám tušení, kam to celé směřuje. Doufám, že se budou držet předlohy co nejvíc, jinak mě fakt popadne amok. Kromě toho se můžete těšit na romatickou novinku s názvem Koi wa Amaagari no You ni, kde se středoškolačka zamiluje do manažera ve středích letech.
Kromě těchto dvou nových sérií se dočkáte i dokončení překladu Brave 10 a návratu k Drifters, ke kterým vyšly v prosinci další dva díly v podobě OVA. Poté bych ráda zmínila i překlad ONA Sword Gai a OVA k Mob Psycho, které by mělo být Reigenovou rekapitulací a tudíž by mohlo přinášet i naději na druhou sérii.
Btw, anglický překlad k oběma novinkám by měl vyjít ke konci týdne. O stavu překladu vás budu podrobně informovat.

Chcete přeložit dvě OVA k Yamadovi a sedmi čarodějkám?

  • Ano (72%, 26 Votes)
  • Ne (28%, 10 Votes)

Total Voters: 36

Nahrávání ... Nahrávání ...

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.